Gadżety firmowe i bony podarunkowe

Prowadzisz kampanię informacyjną dla swoich pracowników i chcesz urozmaicić jej przebieg przy pomocy gadżetów reklamowych? Wiesz, jak ważna jest spójna identyfikacja wizualna marki i chcesz powołać ją do życia w innym niż dotychczas wymiarze? Potrzebujesz takich gadżetów, które zbudują zaufanie do Twojej firmy i zarysują jej profesjonalny wizerunek? Chcesz kończyć każde biznesowe spotkanie wręczając klientowi drobiazg, który zbuduje jego przywiązanie do Twojej marki? A może potrzebujesz kogoś, kto zajmie się organizacją bonów podarunkowych o określonej wartości, które wręczysz swoim pracownikom w ramach podziękowania za dobrą pracę na wasz wspólny sukces?

Gadżety reklamowe i bony podarunkowe już dawno przestały mieć przed nami jakiekolwiek tajemnice. Wiemy, jak duże znaczenie mają w budowaniu zaufania do Twojej marki. Wiemy też, że jedne są lepsze od drugich, a każdy z nich jest niczym podpis w głowie obdarowanej nim osoby. Gadżety zrobią Ci reklamę poza siedzibą Twojej firmy i bez Twojego czynnego udziału. Napisz nam, jaki masz na nie pomysł i czego dokładnie potrzebujesz. Ma to być firmowy długopis, pendrive, smycz, kubek, brelok, latarka, podkładka pod myszkę, a może notes? Przygotujemy dla Ciebie ofertę z wizualizacją zaproponowanych produktów, abyś wreszcie nie kupował kota w worku.

Jeśli potrzebujesz bonów podarunkowych – poinformuj nas o tym. Napisz na jakie zakupy lub usługi mają one obowiązywać i jaka ma być ich wartość. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, aby mogły trafić w Twoje ręce ładnie zapakowane i gotowe do wręczenia.

Chętnie to u was zamówię!

Zamów podarunki