Dostawa towaru we wskazane miejsce

Potrzebujesz zorganizować transport lub wysyłkę urządzenia lub produktu? Chciałbyś powierzyć to zadanie w ręce kogoś, kto w odpowiedni sposób zabezpieczy wysyłany towar? Ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo transportowanego produktu? Chcesz uniknąć niespodziewanych problemów, przesuwanych w niemiłą nieskończoność terminów i towarzyszącego Ci w trakcie tego procesu poczucia niepewności?

Jeśli po przeczytaniu któregokolwiek z tych pytań, w Twojej głowie rozbrzmiało słowa: tak, no właśnie albo dokładnie – zrelaksuj się, bo jesteś w takich rękach, którym możesz zaufać. Napisz do nas. Chętnie zadbamy nie tylko o Twoją przesyłkę, ale też o Twój spokój. Nie zrobimy Ci niemiłej niespodzianki, obiecujemy. Weźmiemy na swoje barki zapakowanie Twojej przesyłki, zabezpieczymy ją odpowiednio, zorganizujemy też wysyłkę i dostawę pod wskazany przez Ciebie adres.

Aby ta cała wysyłkowa machina mogła ruszyć, poinformuj nas tylko:
– Co będziemy wysyłać? (nazwa części, zawartość przesyłki, itp.)
– Czy Twoja paczka jest już przygotowana do wysyłki czy to my będziemy mogli ją dla Ciebie przygotować i zabezpieczyć?
– Jaki jest adres dostawy i odbioru wysyłki?
– Jakie są wymiary przesyłki i waga opakowania/paczki/palety? Jeśli to Ty sam odpowiadasz za przygotowanie towaru do wysyłki, najpewniej potrafisz to świetnie oszacować.
– W jakich godzinach możemy odebrać i dostarczyć towar?

Zamów spokojnie bezpieczną dostawę

Zapytaj o transport