Poszukiwany produkt! Potrzebna Identyfikacja!

Twoje poszukiwania odpowiedniego dostawcy skończyły się na smutnym niczym? Nie potrafisz precyzyjnie określić modelu produktu, którego potrzebujesz? A może to jego nazwa jest dla Ciebie ciągle nieodkrytą tajemnicą? Niczym się nie przejmuj, serio. Nie musisz wiedzieć wszystkiego, kiedy powierzasz się w nasze kompetentne ręce.

Zróbmy tak. Prześlij nam zdjęcie tej części lub produktu, którego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. Będziemy wdzięczni, jeśli w swojej wiadomości dodasz też informacje o jego wymiarach, zastosowaniu i specyfikacji. Jeśli czujesz, że coś jeszcze może ułatwić nam zadanie – napisz nam o tym, a my przywitamy to z ogromnym uśmiechem. Potem naprawdę zacznie się dziać, bo zamienimy się w prawdziwy Wydział Poszukiwań i Identyfikacji!

Szybko i skutecznie odszukamy na rynku produktu, który spełnia Twoje wymagania i oczekiwania. Kiedy już spotkamy go na naszej drodze, poinformujemy Cię o tym wiadomością, w której prześlemy Ci też ofertę z wyceną do akceptacji. Jeśli ją zaakceptujesz (a najpewniej tak właśnie będzie), załatwimy wszystkie formalności i dostarczymy Ci Twoje zamówienie w określonym terminie i we wskazane przez Ciebie miejsce.

Zatrudnij nas do Poszukiwań i Identyfikacji

Zapytaj o produkty